imieniny obchodzą: Edward, Marlena
środa, 23 października 2019 r.

Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew

Strona główna
Kategorie
Galeria

Aktualnie w galerii
znajduje się 66 zdjęć

Szkolenie Ochrona prawna drzew i krzewów wynikająca z ustawy z dnia 25.06.2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym i innych ustaw.

Strona główna » Aktualności » Szkolenie Ochrona prawna drzew i krzewów wynikająca z ustawy z dnia 25.06.2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym i innych ustaw.

data dodania: 2015-11-06 00:00:00

Prof.dr hab Wojciech Radecki oraz mgr Daria Danecka

W dniu 4.11.2015r. w Warszawie odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez MTUIOD w zakresie zmian ustawy o ochronie przyrody, która zaczęła obowiązywać od 28.08.2015r. Mimo szerokiej oferty szkoleń o tej tematyce w ostatnim czasie Aula przy ul. Rakowieckiej "pękała w szwach". Do ostatniego dnia zgłaszali się zainteresowani.

Czego powodem było tak liczne audytorium?
Przyczyn niewątpliwie jest wiele. Nowelizacja od dłuższego czasu budzi emocje pośród pracujących z nią osób. Ponadto szkolenia organizowane przez MTUIOD od 20 tu już lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
Powodem jednak podstawowym było to, że prelegentem był Prof.dr hab Wojciech Radecki niekwestionowany autorytet w dziedzinie prawa ochrony środowiska.

Wśród materiałów konferencyjnych przekazany został uczestnikom 34 nr biuletynu MTUIOD zawierający kompendium wiedzy na zmian do ustawy. Publikację tą można nabyć składając zamówienie e-mail'owo pod adresem: biuro@polskiedrzewa.pl .

Prof.dr hab Wojciech Radecki oraz mgr Daria Danecka

czytano: 1678 razy

autor: polskiedrzewa.pl

Strona główna
Aktualności
Szkolenie "Teoretyczne i praktyczne aspekty ... Jest rzeczą bezdyskusyjną, iż drzewa w mieście powinny być chronione. Niestety, postępujący proces urbanizacji realizowany  w  oparciu o rozciągniętą w czasie procedurę ...
Konferencja KOMUNIKAT Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew na zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w dwudniowej konferencji p.n.:  „Ochrona gatunkowa roślin, zwierząt i ...