imieniny obchodzą: Elżbieta, Marek
wtorek, 18 czerwca 2019 r.

Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew

Strona główna
Kategorie
Galeria

Aktualnie w galerii
znajduje się 54 zdjęć

Szkolenie Ochrona prawna drzew i krzewów wynikająca z ustawy z dnia 25.06.2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym i innych ustaw.

Strona główna » Aktualności » Szkolenie Ochrona prawna drzew i krzewów wynikająca z ustawy z dnia 25.06.2015 r. o zmianie ustawy o samorządzie gminnym i innych ustaw.

data dodania: 2015-11-06 00:00:00

Prof.dr hab Wojciech Radecki oraz mgr Daria Danecka

W dniu 4.11.2015r. w Warszawie odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane przez MTUIOD w zakresie zmian ustawy o ochronie przyrody, która zaczęła obowiązywać od 28.08.2015r. Mimo szerokiej oferty szkoleń o tej tematyce w ostatnim czasie Aula przy ul. Rakowieckiej "pękała w szwach". Do ostatniego dnia zgłaszali się zainteresowani.

Czego powodem było tak liczne audytorium?
Przyczyn niewątpliwie jest wiele. Nowelizacja od dłuższego czasu budzi emocje pośród pracujących z nią osób. Ponadto szkolenia organizowane przez MTUIOD od 20 tu już lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
Powodem jednak podstawowym było to, że prelegentem był Prof.dr hab Wojciech Radecki niekwestionowany autorytet w dziedzinie prawa ochrony środowiska.

Wśród materiałów konferencyjnych przekazany został uczestnikom 34 nr biuletynu MTUIOD zawierający kompendium wiedzy na zmian do ustawy. Publikację tą można nabyć składając zamówienie e-mail'owo pod adresem: biuro@polskiedrzewa.pl .

Prof.dr hab Wojciech Radecki oraz mgr Daria Danecka

czytano: 1620 razy

autor: polskiedrzewa.pl

Strona główna
Aktualności
Seminarium terenowe "Osobliwości ... W dniach 14-18 maja 2019 uczestnicy Seminarium „Osobliwości przyrodnicze Węgier”odwiedzili m.in. malownicze zakątki pierwszego ogrodu botanicznego na Słowacji znajdującego się na ...
Seminarium terenowe Perła Ziemi Lubuskiej - ... Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium terenowym "Perła Ziemi Lubuskiej", które odbędzie się w dniach 13-15 czerwca ...
Szkolenie Ochrona prawna drzew lub krzewów ... KOMUNIKAT  Międzynarodowe Towarzystwo Uprawy i Ochrony Drzew organizuje szkolenie na temat: „Ochrona prawna drzew lub krzewów na terenie nieruchomości objętej ochroną ...